PRODUCTION OF BICYCLE COMPONENTS RETAIL - WHOLESALE
+420737327151 7:00-16:00 (working hours)
ManoBike - Kategorie

Manobike spojil síly s CTM Racing Teamem Pro sezonu 2016 jsme navázali spolupráci s továrním týmem CTM Racing Team. Kdo za něj bude jezdit a co z naší produkce povezou čtěte níže.

O navázání spolupráce s CTM Racing Teamem jsme usilovali již delší dobu a pro letošní sezonu se nám to povedlo společně upéct. Díky tomu, že jezdci, které jsme podporovali už v minulosti přešli do CTM Racing Teamu byly jednání snadnější. 

V letošní sezoně tedy povezou Manobike komponenty na svých kolech Martin Lebl, Martin Knapec, Ondra Štěpánek, Filip Zeman a Erik Cais. Kluci se letos zúčastní závodů Světového poháru, IXS DH Cupu, Českého poháru a Slovenského poháru ve sjezdu horských kol. V plánu je také několik akcí jako je například velmi populární Bikefest Kálnica, kde najdete náš stánek.

V současné době jsou kluci na soustředění v italském San Remu, kde testují nový materiál na letošní sezonu.Na továrních kolech CTM Mons PRO povezou tito jezdci horní vodítka Enduro TOP ISCG05 s bashguardem, převodníky NW a konverzní kity DH 7. Samozřejmostí je i jejich podílení na vývoji a testování komponentů, které plánujeme uvést do výroby. 

Foto: CTM Racing Team

Foto: CTM Racing Team

Pro více informací o týmu sledujte jeho facebookový profíl CTM Racing Team, kde najdete nejaktuálnější informace.

VÍCE AKTUALITVíce